AndreyFrolov
Опубликовано: 12:45, 06 сентябрь 2020Пр 1 809
Зарубіжні новини

Кінець настане - у ВООЗ розкрили, коли завершиться пандемія COVID-19

Кінець настане - у ВООЗ розкрили, коли завершиться пандемія COVID-19
Розробка вакцини проти коронавірусу COVID-19 не стане остаточною перемогою над пандемією, звернули увагу експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я. Вони наголосили, для перемоги потрібно, щоб люди навчилися жити з вірусом. Про це повідомляє Sky News.

Читайте також:


За словами Ганса Клюге — директора Європейського регіонального бюро ВООЗ, навіть загальна вакцинація ще не стане остаточною крапкою.

"Давайте не будемо негативно налаштованими — кінець настане, а день, коли ми переможемо пандемію, не обов’язково пов’язаний з вакциною, це станеться, коли ми навчимося жити з пандемією, а це може бути завтра... Ми повинні навчитися, як жити з вірусом, і два моменти надзвичайно важливі: уряди повинні взяти на себе активну керівну роль, а люди — дотримуватися заходів", — пояснив він.

Клюге зауважив, сьогоденний світ краще готовий для боротьби проти глобальної епідемічної загрози. Світ виявився зовсім не готовим до цього у липні 2020 року."У лютому нас абсолютно застали зненацька, а опцією за замовчуванням були карантин і перезавантаження. Зараз ми можемо боротися з вірусом, контролювати його передачу й наші економіки, відкрити нашу сферу освіти", — додав представник ВООЗ.

Він резюмував, вже з жовтня до листопада "ми знову можемо побачити пік госпіталізацій та смертності".

Нагадаємо, станом на 1 вересня у світі виявили понад 25 мільйонів випадків COVID-19.
Load...
Ctrl
Enter
Помітили помЫлку
виділіть текст та натиснітьCtrl+Enter
Коментувати (0)