AndreyFrolov
Опубликовано: 21:51, 04 сентябрь 2020Пр 172
Зарубіжні новини

Ми закликаємо негайно - опозиція підготувала неприємний сюрприз Лукашенку

Ми закликаємо негайно - опозиція підготувала неприємний сюрприз Лукашенку
Білоруська опозиція підготувала новий неприємний сюрприз режиму Олександра Лукашенка. Екскандидатка в президенти Світлана Тихановська виступила перед ООН із закликом про міжнародну місію до республіки.

Читайте також:За її словами, міжнародній спільноті необхідно на найвищому рівні засудити спроби силою придушити протести.

"Ми пропонуємо скликати спеціальну сесію Ради з прав людини ООН, щоб обговорити ситуацію в Білорусі. Ми закликаємо ООН негайно послати спеціальну місію в Білорусі, щоб проаналізувати ситуацію на місці", — оголосила Тихановська.

Вона додала, режим Лукашенка наразі відкинув будь-яку мораль.

Представники ООН закликали білоруську владу припинити тортури затриманих протестувальників та покарати відповідно законодавству правоохоронців і силовиків, які "безкарно принижували й били демонстрантів в місцях утримання під вартою".Вони також поставили іншу вимогу, вона полягає в тому, що Мінськ повинен "забезпечити, щоб всіх людей, які мирно брали участь в демонстраціях, негайно звільнили"

Нагадаємо, суспільно-політична криза в Білорусі триває майже місяць, протести почалися ввечері у 9 серпня, коли відбулися президентські вибори. Тисячі білорусів обурилися умовами голосування, на якому не дотримувалися жодних демократичних стандартів, а більшість дільниць відверто фальсифікувала результати.
Load...
Ctrl
Enter
Помітили помЫлку
виділіть текст та натиснітьCtrl+Enter
Коментувати (0)