AndreyFrolov
Опубликовано: 23:45, 29 август 2020Пр 412
Зарубіжні новини

Білорусь пригрозила Україні серйозними "наслідками". Стала відома причина

Білорусь пригрозила Україні серйозними "наслідками". Стала відома причина
Відносини між Україною та сусідньою Білоруссю загострилися після того, як українська влада засудила силовий розгін і масові затримання людей під час акцій протестів в Мінську та інших містах. Після недавньої заяви міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби, в Білорусі і зовсім пригрозили Україні "наслідками", стала відома причина.

Читайте також:


Кулеба публічно заявив, що Україна прийняла рішення заморозити будь-які контакти з Білоруссю, пише РБК-Україна.

Цілком можливо, що на дане рішення ще і вплинув вибір Білорусі в обхід України передати 33 затриманих бойовиків ПВК "Вагнера" Росії. Україна встановила, що серед затриманих в Мінську напередодні проведення президентських виборів були бойовики, які воювали на боці сепаратистів.

Президент України Володимир Зеленський зателефонував Олександром Лукашенко і той пообіцяв організувати зустріч генпрокурорів і зажадав від України надати докази того, що ці громадяни воювали проти України.Однак, не стримавши цієї обіцянки, Лукашенко передав бойовиків Путіну.

У Міністерстві закордонних справ Білорусі на заяву Дмитра Кулеби повідомили, що рішення завдасть істотної шкоди на відносини між країнами.

У відомстві зазначили, що з боку Білорусі немає ніяких причин ставити відносини з Україною "на паузу". Також в Білорусі нагадали,
що це рішення завдасть збитків на відносини між країнами і винним в цьому буде саме Україна.

У МЗС Білорусі підкреслили, що готові продовжувати співпрацю з Україною на тих же умовах, як це було раніше або ж так, як вважатиме за потрібне братський народ.

Також у відомстві заявили, що відтепер будуть дуже обережно підходити до питань співпраці з сусідніми країнами, щоб в майбутньому не було необхідності пояснювати народу причини помилок, допущених на емоціях.
Load...
Ctrl
Enter
Помітили помЫлку
виділіть текст та натиснітьCtrl+Enter
Коментувати (0)