AndreyFrolov
Опубликовано: 22:12, 29 август 2020Пр 380
Зарубіжні новини

Тихановська зважилася на неочікуваний крок - що готує опозиція в Білорусі

Тихановська зважилася на неочікуваний крок - що готує опозиція в Білорусі
У Білорусі вже четвертий тиждень тривають масштабні протести проти режиму Олександра Лукашенка, які підтримує опозиція і команда головної суперниці білоруського лідера на президентських виборах Світлани Тихановської.

Читайте також:


Білоруси за допомогою опозиції домагаються відставки Лукашенка і проведення нових чесних виборів в країні — вони вважають Тихановську "нормальним президентом", а вона сама називає себе "національним лідером", який буде домагатися розв’язання політичної кризи і трансферу влади в країні. При цьому Тихановська допускає звернення за допомогою до Росії, яку називає "дружньої" країною.

В інтерв’ю Euronews вона раптово зізналася, що готує опозиція в Білорусі, якщо не вийде врегулювати виниклу кризу шляхом переговорів."Так як це криза всередині країни, і вона не спрямована проти будь-якої держави, то ми беремо на себе відповідальність у вирішенні цієї кризи шляхом переговорів всередині країни. Але якщо нам знадобиться міжнародне посередництво в переговорах, ми, звичайно ж, бачимо Росію як одного з учасників цього процесу. Росія — це країна, з якою ми дружимо, з якої у нас тісні взаємини", — заявила Тихановська.

При цьому Тихановська підкреслила, що вибори в Білорусі "були сфальсифіковані". Вона зазначила, що білоруси, які не вибирали Лукашенко, захищатимуть свій вибір і не приймуть владу, яка діє зараз.

"Народ розуміє, що нинішній президент... Вони його не вибирали. І вони будуть захищати свій вибір. Влада, яка є зараз, вони її вже не приймуть. Тому двовладдя як такого бути не може. У нас є один лідер і народ, люди Білорусі знають, хто це ", — додала Тихановська.

Лідерка білоруської опозиції додала, що зараз діяльність координаційної ради щодо трансферу влади спрямована на діалог з урядом. Але вона допускає, що вирішити ситуацію не вийде без допомоги міжнародних посередників, за якою вона готова звернутися, в тому числі і до Росії.

"Ми сподіваємося, що діалог почнеться якомога швидше, щоб ця політична криза не вдарила дуже сильно по економіці країни", — підсумувала Тіхановском.
Load...
Ctrl
Enter
Помітили помЫлку
виділіть текст та натиснітьCtrl+Enter
Коментувати (1)