AndreyFrolov
Опубликовано: 08:54, 12 август 2020Пр 1 277
Єкономіка / Політика

Українцям масово підвищать виплати, з'явилося важливе уточнення щодо індексації пенсій: кому світить більше грошей

Українцям масово підвищать виплати, з'явилося важливе уточнення щодо індексації пенсій: кому світить більше грошей
У Кабміні обмірковують можливість провести індексацію пенсій для всіх груп пенсіонерів.
Міністр соціальної політики Марина Лазебна зазначила, що сьогодні при індексації пенсій виплати багатьох пенсіонерів не індексуються. У відомстві хочуть виправити цю ситуацію.

Читайте також:


Директор Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко в коментарі "Слово і Діло" зазначив, що індексація повинна відбуватися для всіх пенсіонерів. Крім цього, вона повинна бути не нижче рівня інфляції. Він зазначив, що в 2019 році була не дуже висока інфляція – всього 5-6%. Цього року інфляція складе приблизно стільки ж. Тому і пенсії потрібно проіндексувати як мінімум на 6%.
Дорошенко нагадав, що минулого року пенсіонерам додали 15%, але ця індексація була пов'язана з виборами."Це було найбільше зростання десь за років 10. Питання в тому, що щорічно пенсія зростає по всіх категоріях людей, але вона росте по-різному», - пояснив Дорошенко.
За словами експерта, на початку 2014 року переважно зростала пенсія військовослужбовців. Потім її зростання призупинили і почали зростати виплати для пенсіонерів загальних категорій. Трохи пізніше зросли і соціальні виплати.
Дорошенко пояснює, що пенсії завжди ростуть нерівномірно. В ідеалі, щоб вони росли однаково.

Load...
Ctrl
Enter
Помітили помЫлку
виділіть текст та натиснітьCtrl+Enter
Коментувати (0)