AndreyFrolov
Опубликовано: 15:56, 31 июль 2020Пр 327
Новини України

Важлива новина стосовно готівки: українців ощасливили нововведенням

Важлива новина стосовно готівки: українців ощасливили нововведенням
Експерти повідомили про введення нової функції для зняття готівки з банківської карти. Подробиці вже відомі засобам масової інформації.

Як повідомляє інформаційне видання "ПЕРШИЙ ДІЛОВИЙ", недавно стало відомо, що в Україні з'явиться можливість знімати готівкові кошти в касах магазинів і заправних станцій.
Згідно з відомостями першоджерела, дане нововведення вступить в силу вже з першого серпня цього року.

Читайте також:


Як відомо, фінансова установа ПриватБанк при партнерстві з Mastercard розширить можливості послуги "Готівка на касі".

Відзначимо,
що введення даної послуги на території України дозволить громадянам зняти готівкові кошти в касах торгових точок.

В даний період часу відомо, що готівкові кошти можна зняти в мережах АЗК WOG, "Аптека низьких цін" і продуктових супермаркетів VARUS. А до кінця цього року, планується розширення такого сервісу.

Виходячи з наявних даних, готівкові кошти можна буде зняти не тільки на касі торгових точок, а й в POS-терміналах ПриватБанку на касах супермаркетів.

До слова, вищевказані термінали будуть встановлені в таких супермаркетах як: "Сільпо", "Фора", а також супермаркеті Varus.

Важливо зауважити, що дану інформацію вже підтвердили в прес-
службі ПриватБанку.

"Для зняття готівки в касах торгових точок, покупцеві необхідно сплатити товар банківською картою і повідомити касиру про бажання зняти готівкові кошти. Зараз, максимальна сума видачі коштів при одній покупці становить п'ятсот гривень.

Вартість покупки ніяк не впливає на видачу готівки. Після оплати товарів, торгових точок, людині необхідно ввести на терміналі PIN-код від своєї банківської картки. Після підтвердження, касир зобов'язаний видати чеки з деталями покупки товару і видачі готівки, а також зняті грошові кошти. ", - заявили в прес-службі ПриватБанку.
Load...
Ctrl
Enter
Помітили помЫлку
виділіть текст та натиснітьCtrl+Enter
Коментувати (0)