AndreyFrolov
Опубликовано: 19:28, 03 сентябрь 2020Пр 1 348
Новини України / Єкономіка

Українці, увагу: в Пенсійному фонді зробили важливу заяву про виплати за вересень

Українці, увагу: в Пенсійному фонді зробили важливу заяву про виплати за вересень
У Пенсійному фонді України вже відзвітували про початок виплат у вересні.Так, в Пенсійному фонді регулярно звітують про прийдешні виплати. Також відбулося і в цей раз. Представники фонду заявили про те, що вересневі виплати пройдуть по раніше встановленому графіку. Про це повідомляє прес-служба Фонду.Відзначимо, що раніше в ПФУ перерахували розмір пенсій виходячи з підвищення рівня мінімальної заробітної плати в Україні. Вказується, що фінансування пенсій за вересень Фонд ініціював 2 вересня.

Читайте також:


Також вже була визначена і загальна сума, яка піде на перерахування на пенсійні виплати. Вона склала 0,6 мільярда гривень.
Також у Фонді запевнили, що збираються нарахувати кожному пенсіонеру виплату в потрібний термін і без затримок.Нагадаємо, що не так давно в Україні пройшла чергова індексація пенсій. Але підвищення виплат отримали далеко не всі пенсіонери. Однак в уряді вже заговорили про те, що в скоре ця ситуація буде впораюся. Крім того,
додаткові виплати отримають ті, кому вже виповнилося 75 років і більше. Допомога складе 500 гривень.А ось працюючим пенсіонерам і тим, хто продовжує активно вести підприємницьку діяльність, навпаки виплати можуть зменшити. Також в державі попередили про те, що хитрувати і не вказувати те, що людина працює не потрібно. Тому що це все одно стане відомо і тоді прийдеться заплатити штраф.
Також планується до перегляду і соціальні виплати. Але поки невідомо, коли точно це станеться.
Load...
Ctrl
Enter
Помітили помЫлку
виділіть текст та натиснітьCtrl+Enter
Коментувати (0)