AndreyFrolov
Опубликовано: 12:32, 02 сентябрь 2020Пр 450
Новини України / Єкономіка

Віддайте 65 тисяч: українців почали карати за субсидії. Скільки потрібно повернути державі

Віддайте 65 тисяч: українців почали карати за субсидії. Скільки потрібно повернути державі
Українця змусили повернути отримані за рахунок субсидій гроші в розмірі понад 60 тисяч гривень.
Комунальні послуги в Україні коштують досить дорого. Далеко не всі громадяни можуть собі дозволити оплатити їх повністю, а тому користуються допомогою держави. Вони оформляють субсидії,щоб оплачувати деякі комунальні рахунки за рахунок соціальних виплат.
Однак деякі українці зловживають цією можливістю, вказуючи недостовірні дані, щоб отримувати більше грошей. Коли таких зловмисників вдається вивести на чисту воду, їм доводиться «повертати борги».

Читайте також:


Так, Охтирський міський райсуд Сумської області задовольнив позов Управління соціального захисту і зобов'язав місцевого жителя повернути 64,16 тисячі гривень зайво отриманих коштів у вигляді житлової субсидії. Про це свідчить рішення суду від 21 серпня поточного року, про що написав портал UBR.Як сказано в документі, ще з вересня 2015 року по квітень 2019 року місцевий житель отримував субсидію на сплату комунальних послуг, однак це було незаконне. Суть в тому, що під час подачі документів чоловік вказав недостовірну інформацію про кількість проживаючих мешканців у будинку.Саме через це виникла переплата в суму 64159,98 гривень.
Оскільки чоловік в добровільному порядку вказану суму не повернув, довелося вдатися до інших заходів."... суд прийшов до висновку про обгрунтованість вимог позивача про стягнення з відповідача зайво виплачених коштів", - зазначено в судновому рішенні.Крім того, в документі вказується, що відповідач не з'явився на судове засідання і не повідомив про причини. Тому суд розглянув справу за відсутності відповідача на підставі наявних доказів у нього доказів.
Load...
Ctrl
Enter
Помітили помЫлку
виділіть текст та натиснітьCtrl+Enter
Коментувати (0)