AndreyFrolov
Опубликовано: 16:38, 31 август 2020Пр 245
Новини України

Зеленський розповів, як пройде 1 вересня в Україні: хто точно не сяде за парти

Зеленський розповів, як пройде 1 вересня в Україні: хто точно не сяде за парти
1 вересня не всі українські школярі сядуть за парти через карантин. Зокрема, до школи не підуть учні, які мешкають в регіонах, де діє "червона" зона через надмірну кількість заражень коронавірусом.Про це розповіла народний депутат, заступниця голови фракції "Слуга Народу" Євгенія Кравчук у спецвипуску до 1 вересня.Чи потрібно школярам перед 1 вересня робити ПЛР-тест?
Ні, не потрібно, довідка стандартна, її можна взяти у сімейного лікаря.Від кого залежить рішення, як навчатимуться діти?
У деяких школах діти будуть навчатись у три зміни, а деякі вчитимуться через день. Десь класи ділять на групи і чергують навчання у класі. Рішення приймає дирекція школи.

Читайте також:


Якщо місто переходить від однієї до іншої зони карантину, чи змінюватиметься навчання?На жаль, червона зона означає, що діти не йдуть до школи з 1 вересня, але це не навесь навчальний рік. Зони переглядають раз на два тижні. Як перевірятимуть стан здоров’я викладачів?Вчителів до робочого місця допускають лише у масках, будуть перевіряти на ознаки ГРВІ. 
Чи закривають школу, якщо виявлять у когось ковід?Школу ні, але цілий клас йде на самоізоляцію.Хто завтра точно не піде в школуЗвичне 1 вересня в 2020 році настане не для всіх. У "червоних" регіонах України школярі розпочнуть навчання Дистанційно. Інформації про те, чи буде школа онлайн і коли, поки немає.
1 вересня не підуть до школи учні, які живуть у наступних регіонах:▼ Івано-Франківськ, Калуш, Коломия, Городенківський,Косівський, Тисменицький р-ни Івано-Франківської обл.
▼ Бережани, Чортків, Бережанський р-н Тернопільської обл.
▼ Чернівці, Вижницький, Глибоцький, Заставнівський, Кіцманський, Новоселицький р-ни Чернівецької обл.
▼ Острог, Дубно, Костопільський, Радивилівський р-ни Рівненської обл.
▼ Ізмаїл, Біляївка Одеської обл.
Тут закритими залишаться й інші заклади освіти. Також не працюватимуть кафе, ресторани, ТРЦ, кінотеатри, громадський транспорт.
Load...
Ctrl
Enter
Помітили помЫлку
виділіть текст та натиснітьCtrl+Enter
Коментувати (0)