AndreyFrolov
Опубликовано: 08:57, 31 август 2020Пр 969
Новини України

Кількість хворих на коронавірус в Україні продовжує зростати - офіційні дані на 31 серпня

Кількість хворих на коронавірус в Україні продовжує зростати - офіційні дані на 31 серпня
Кількість хворих на коронавірус в Україні продовжує зростати — в понеділок, 31 серпня, зафіксували 2141 нових випадків зараження. Загальна кількість хворих COVID-19 налічує вже 121215 осіб, з них 2557 осіб померли через ускладнення, спровокованих коронавірусною хворобою.

Читайте також:


Вже 57114 українців змогли перемогти коронавірус — повторне лабораторне дослідження не виявило COVID-19 в їх організмі. 61544 українців продовжують хворіти.

Станом на 31 серпня коронавірусна хвороба зафіксована в наступних областях:


Кількість хворих на коронавірус в світі також продовжує зростати — станом на 31 серпня захворіли вже понад 25,3 млн осіб. За останню добу в світі діагностували понад 220 тисяч нових випадків. Більше кількість хворих зростає в США, Бразилії та Індії. У Росії, яка знаходиться на четвертому місці в світі по захворюваності COVID-19, на сьогоднішній день кількість хворих перевищує 990 тисяч. Україна у світовій статистиці по захворюваності коронавірусів знаходиться вже на 25-му місці, серед країн Європи — на 12 місці.На даний момент в світі за тиждень діагностують значно більше 1,5 млн нових випадків COVID-19. Раніше число підтверджених випадків за тиждень коливалося в межах 500-600 тисяч в травні і 700-800 тисяч на початку червня. На сьогоднішній день понад 6,8 млн осіб продовжують хворіти, померли від ускладнень, викликаних COVID-19, 850 тисяч людей, вилікувалися — 17,7 млн пацієнтів.


Нагадаємо, в Україні карантин по коронавірусу продовжили до 31 жовтня. Він діє за адаптивним правилами — в залежності, який відсоток захворюваності дає район або місто обласного значення, його виділяють в зелену, жовту, помаранчеву або в червону зони. Червона зона — критична, в ній закривають кафе, ресторани та заклади освіти, зупиняють міський транспорт. У зеленій зоні діють обов’язкові вимоги — масковий режим і соціальна дистанція. Жовта — це "буферна зона", яка не сильно відрізняється від "зеленої" за обмеженнями, але стає попереджувальною. В цьому періоді заборонено відвідувати будинки престарілих, лікарні, соціальні установи.


За результатами останнього засідання Державної комісії ТЕБ та НС на даний момент в 21 містах і районах України встановлено "червоний" рівень епідемічної небезпеки. З понеділка, 31 серпня, карантин підсилюють:

міста Івано-Франківськ, Калуш і Коломия, Городенківський, Косівський і Тисменицький райони Івано-Франківської області;
міста Біляївка і Ізмаїл Одеської області;
міста Дубно та Острог, Костопільський та Радивилівський райони Рівненської області;
міста Бережани та Чортків, Бережанський район Тернопільської області;
місто Чернівці, Вижницький, Глибоцький, Заставнівський, Кіцманський та Новоселицький райони Чернівецької області.

Load...
Ctrl
Enter
Помітили помЫлку
виділіть текст та натиснітьCtrl+Enter
Коментувати (0)