AndreyFrolov
Опубликовано: 11:57, 28 август 2020Пр 1 318
Новини України

Масове позбавлення пенсій українців терміново попередили.

Масове позбавлення пенсій  українців терміново попередили.
З'явилася інформація про українців, які в 60-річному віці можуть позбутися пенсій.Питання пенсійних виплат є вкрай актуальним для величезної кількості українців, що особливо стало стало зрозумілим під час ходи пандемії коронавируса, коли більшість людей зіткнулося з фінансовими труднощами.
В силу цього в уряді займаються розробкою ініціатив,
які можуть допомогти населенню впоратися з економічними наслідками карантинних заходів, що особливо актуально щодо осіб похилого віку, які перебувають у групі ризику.

Читайте також:


Мінсоц надав оцінки, згідно з якими вже в 2027 році приблизно 45% громадян в 60-річному віці не зможуть вчасно отримати виплату, що буде обумовлено браком стажу.
За словами фахівців з Пенсійного Фонду України, є кілька способів дополученний стажу.
Перший: якщо людина ще не знаходиться в пенсійному віці, але не працює офіційно і розуміє, що не володіє необхідними стажем.
«У такому випадку в податкову службу за місцем реєстрації можна укласти добровільну угоду про сплату єдиного соціального внеску з мінімальної зарплати. На даний момент це 1039 грн в місяць. Розмір мінімальної пенсії при цьому становить 1712 грн. Тобто ви зараз заплатите тисячу, а потім отримаєте 1,7 тисячі », - розповіли в ПФУ.Цей спосіб має ту особливість, що покупка стажу відбувається по одному місяцю. Це є аналогічним до того, якби людина працювала і сам платив єдиний соціальний внесок. Інакше кажучи, якщо до пенсії залишився рік, а людині не вистачає два роки, то цей спосіб не є гідною кандидатурою, а тому доведеться вдатися до другого методу.
Другий: якщо людина вже знаходиться в 60-річному віці і відчуває потребу в придбанні кількох років стажу. Цей випадок передбачає сплату ЄСВ в подвійному розмірі. Наприклад, 2078 гривень в місяць або 24,9 тисяч гривень на рік. Відзначається, що якщо людина сплачує єдиний внесок, то його сума не може бути менше, ніж дві мінімальні.
«При цьому громадяни самостійно визначають період, за який можуть укласти договір про добровільну участь. Якщо ви 8 років тому не працювали два роки, можете доплатити за ті роки », - поділилися в ПФУ.
Load...
Ctrl
Enter
Помітили помЫлку
виділіть текст та натиснітьCtrl+Enter
Коментувати (0)