AndreyFrolov
Опубликовано: 19:56, 27 август 2020Пр 407
Новини України

Карантин в Україні посилюють, в Кабміні зробили термінову заяву

Карантин в Україні посилюють, в Кабміні зробили термінову заяву
В Україні знову оновили карантинні зони, які будуть дійсними протягом двох тижнів

Читайте також:


Про це у себе в Фейсбук написав міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов. За його словами, сьогодні відбулося позачергове засідання Держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому було вирішено заново розподілити зони, враховуючи нові дані про епідеміологічну ситуацію в Україні.

Зазначається, що нові зони почнуть діяти вже з 31 серпня. Згідно з опублікованим переліком міст, в "червону" зону потрапили нові міста. У списку з'явився Івано-Франківськ, Калуш, Коломия, Дубно, Ізмаїл. Найбільше, згідно з картою, від китайського вірусу постраждали Івано-Франківська, Чернівецька, Рівненська та Тернопільська області. Два міста в Одеській області отримали "червоний" статус.


При цьому істотна частина областей все ще залишається в найбезпечнішій "зеленій" зоні. Незважаючи на це, в Кабміні прийняли рішення розширити обмеження в «зелених» зонах. Тепер навіть там, де рівень захворюваності низький, буде заборонено проведення дискотек, робота нічних клубів, а також робота закладів громадського харчування з організації дозвілля. Проведення концертів також буде заборонено, але їх дозволять проводити в закладах культури, для яких концерти є основним видом діяльності.
Load...
Ctrl
Enter
Помітили помЫлку
виділіть текст та натиснітьCtrl+Enter
Коментувати (0)