AndreyFrolov
Опубликовано: 13:41, 17 август 2020Пр 6 559
Новини України / Єкономіка

Пенсію більше не видадуть: українців потрясли новиною, названа категорія. Будемо просити милостиню

Пенсію більше не видадуть: українців потрясли новиною, названа категорія. Будемо просити милостиню
Не всі українці можуть розраховувати на отримання пенсії. Але держава з голоду померти не дасть. Хто не отримає пенсію, тому дадуть тимчасове соціальну допомогу. Але, посібники теж покладені не всім.
Вразі, якщо українець досяг пенсійного віку, але у нього немає страхового стажу в 15 років, то права на призначення пенсії згідно із законом він не має.
Більш того, у такої людини навіть немає права на отримання тимчасової соціальної допомоги. Що в такому випадку людині робити? Мабуть, залишається тільки просити милостиню.

Читайте також:


Разом з тим,як повідомляє джерело, людям які досягли пенсійного віку і мають страховий стаж не менше 15 років, відповідно до законодавства України в період з 1 січня 2018 року по 31 грудня 2020 року, буде призначається тимчасова державна допомога.
Посібник оформлятимуть непрацюючим не тільки з урахуванням майнового стану та середньомісячного заробітку. Така допомога буде видаватися до досягнення людиною віку, з якого набувається право на пенсію.
Варто пам'ятати, що максимальний рівень допомоги на який може розраховувати людина, у якого не вистачає страхового стажу,
з 1 липня 2020 становить 1712 гривень.
Також, не всі українці, котрі виступають на заслужений відпочинок, знають, що можуть отримати одноразово суму, що становить 10 пенсій.Кому така виплата покладена? Згідно із законом таким правом можуть скористатися тільки ті пенсіонери, які за посадою отримують пенсію «за вислугою років»:
- Зокрема,
на момент виходу на пенсію пенсіонер повинен працювати на державній або комунальній посади.
- Працівники сфери охорони здоров'я, освіти, спортсмени, соціальні працівники та артисти.
Але і тут є умова. Страховий стаж таких працівників має становити не менше 35-ти років для чоловіків і 30-ти років для жінок.
І ще одне. Згідно з існуючими міжнародними стандартами розмір державної пенсії має становити 40% мінімальної заробітної плати.
Load...
Ctrl
Enter
Помітили помЫлку
виділіть текст та натиснітьCtrl+Enter
Коментувати (0)