AndreyFrolov
Опубликовано: 14:21, 16 август 2020Пр 768
Новини України

Стосується всіх абонентів: Київстар змінив умови популярного тарифу, що важливо знати

Стосується всіх абонентів: Київстар змінив умови популярного тарифу, що важливо знати
Київстар змінив тарифний план на одному з популярних пакетів послуг. Таке рішення оператору доводиться приймати, щоб і далі надавати свої послуги всім без винятку абонентам. Які ж будуть умови нового тарифного плану? Про це пише gsminfo.

Читайте також:


Новим тарифним планом абоненти почнуть користуватися з 18 серпня, це стосується тих, хто користувався послугою «Київстар ТВ - Легкий старт» - вони тепер будуть користуватися послугами тарифного плану «Сімейний». Знижка на цю послугу на протязі трьох місяців буде становити 50%.

У тому випадку, якщо цей тарифний план не влаштовує, його можна помітити на будь-який інший, більш зручний. Це можна зробити самому в додатку «Мій Київстар» або ж звернутися до фахівця контакт-центру. Змінити тарифний план можна не чекаючи закінчення послуги «Легкий старт». Щоб відключити послугу «Київстар ТВ - Легкий старт», потрібно набрати комбінацію цифр 477 * 760 і зробити безкоштовний дзвінок.

Тим, хто ще не в курсі, нагадуємо, що пакетом послуг «Легкий старт» зможуть скористатися ті абоненти, які користувалися послугою «Київстар ТВ». У цей пакет послуг входить 200 каналів, а також понад 2000 серіалів і фільмів. Перший місяць дії послуги буде безкоштовним.

Ті абоненти, які підключать пакет послуг «Легкий старт» до 17 серпня, будуть користуватися ним без будь-яких змін в тарифному плані, також це стосується і бізнес-абонентів.До цього Київстар випустив ще один пакет послуг «Вдвічі більше», в якому збільшив кількість інтернету і хвилин всередині і за межами мережі - його підключили більше одного мільйона абонентів Київстар. Як стало відомо, вже подаровано близько трьох мільйонів гігабайт інтернету, хвилин і СМС повідомлень. Цю послугу вже назвали «Акцією небаченої щедрості».
Load...
Ctrl
Enter
Помітили помЫлку
виділіть текст та натиснітьCtrl+Enter
Коментувати (0)