AndreyFrolov
Опубликовано: 18:37, 11 август 2020Пр 3 459
Новини України

Встигніть приготуватися: нова напасть піде штурмом на Україну. Степанов попередив і назвав терміни

Встигніть приготуватися: нова напасть піде штурмом на Україну. Степанов попередив і назвав терміни
Не встигла Україна впорається з першою хвилею коронавирусу, як опинилася на порозі другої хвилі, яка на думку фахівців і уряду буде набагато жорсткіше.

Читайте також:


Як заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу у вівторок, 11 серпня, так звана друга хвиля епідемії COVID-19, яку прогнозували восени, вже починається.

Максим Степанов уточнив, що така ситуація складається не тільки в Україні, а й інших країнах і зараз уряд країни робить все можливе, щоб не допустити катастрофи.

"Ми вважали, що у нас буде так звана друга хвиля, то є істотне збільшення кількості хворих, десь в жовтні- листопаді - і це буде пов'язано з сезонною епідемією грипу.

Так вважав весь світ. Весь світ вважав, що істотне збільшення кількості хворих COVID-19 почнеться восени, десь у жовтні-листопаді. Ми зараз бачимо, що всі країни Європи теж фіксують різке зростання кількості хворих COVID-19.

Саме тому ми почали більш потужно і швидко рухатися (в підготовці медичної системи - ред.). Незважаючи на те, що було зроблено багато ", - повідомив міністр охорони здоров'я.

Також Максим Степанов розповів про те, що в країні ще з квітня збільшили в 10-ки разів кількість тестувань на COVID-19. Україна активно закуповує апарати штучної вентиляції легенів. У лікарнях почали підводити кисень до ліжок.У деяких областях вже розгортають лікарні "другої хвилі". Наприклад, у Львівській області вже третій день профільні лікарні на понад 50% заповнені хворими з коронавірусів.

Додамо, станом на 11 серпня в Україні підтверджено 83 115 випадків COVID-19 (+1158 за добу). 44 934 змогли вилікуватися. 1951 пацієнт помер від коронавируса.
Load...
Ctrl
Enter
Помітили помЫлку
виділіть текст та натиснітьCtrl+Enter
Коментувати (0)