AndreyFrolov
Опубликовано: 17:05, 10 август 2020Пр 1 893
Новини України / Політика

"Це абсолютний провал": Тимошенко розкритикувала Зеленського і зважилася на зухвалий крок. Вже все готово

"Це абсолютний провал": Тимошенко розкритикувала Зеленського і зважилася на зухвалий крок. Вже все готово
Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила про те, що починає переговори щодо створення спеціальної парламентської місії, яка, за словами політика, зможе прокласти реальний шлях до миру.

Про це Юлія Тимошенко сказала під час прес-конференції в Києві 3 серпня. Пише прес-служба партії "Батьківщини".

Читайте також:


У своїй промові чиновниця розкритикувала нинішню владу і, зокрема українського президента Володимира Зеленського. На її думку, уряд некомпетентний і не може домогтися миру в країні.

"На жаль, некомпетентність, хаос, відсутність дипломатичного досвіду, відсутність чіткої патріотичної позиції президента Зеленського і його оточення призвели до того, що Україна не бореться за встановлення миру, за відновлення своєї територіальної цілісності ", - заявила Юлія Тимошенко.

Лідер "Батьківщини" твердо впевнена, що нинішнє правління завело переговори зі встановлення миру на території Донецької та Луганської областей в глухий кут.

Також Юлія Тимошенко заявила, що за час президентства Володимира Зеленського загинуло 175 осіб в зоні ООС і назвала це "абсолютним провалом всіх мирних переговорів".

Правда, політик вирішила не озвучувати цифру загиблих за час правління Петра Порошенка.

Також Юлія Тимошенко зазначила, що під час недавньої зустрічі з керівником президентського офісу Андрієм Єрмаком запропонувала допомогу команди "Батьківщини", яка має достатній дипломатичний досвід, авторитет і міжнародні зв'язки. Але, за її словами,
Андрій Єрмак не відповів на цю пропозицію.

Юлія Тимошенко нагадала, що Україна - парламентсько-президентська країна і саме парламент повинен прийняти відповідальність за встановлення справжнього світу. Тому вона закликала всіх лідерів фракцій і всіх депутатів, що мають відповідний досвід і авторитет, створити спеціальну парламентську місію, яка зможе брати активну участь у всіх міжнародних переговорах для встановлення миру на території України.
Load...
Ctrl
Enter
Помітили помЫлку
виділіть текст та натиснітьCtrl+Enter
Коментувати (0)