AndreyFrolov
Опубликовано: 21:31, 03 август 2020Пр 382
Новини України

"Нахабно забрав гроші у сім'ї": Порошенко звинуватили в сумнівній "хотелке", деталі скандалу

"Нахабно забрав гроші у сім'ї": Порошенко звинуватили в сумнівній "хотелке", деталі скандалу
Президент київського футбольного клубу "Динамо" Ігор Суркіс розповів, як у нього і брата Григорія вкрали гроші, коли був націоналізований Приватбанк при правлінні Петра Порошенка.

Суркіс розповів, що це було в 2016 році і за його словами саме тоді Порошенко хотів "отримати списку бажань у вигляді телебачення", пише "sport.ua".

"Ви знаєте, що сталося в 2016 році з клубом. Коли у сім'ї були просто нахабно забрані гроші! Я говорю як воно є. Нашим п'ятим президентом (Петром Порошенко). Тому що йому хотілося отримати списку бажань у вигляді телебачення.

Читайте також:Ми потрапили у важку фінансову ситуацію. Багато на нашому місці закрили б на замок цей проект. Але ми стали боротися,
розвивати дитячо-юнацьку спортивну школу. І у нас дуже багато талановитої молоді "- заявив він.

Як відомо, вже чотири роки брати Суркіси намагаються відсудити свої гроші у "Приватбанку" і деякі суперечки вони виграли. Серед них і в КС. Залишилося пройти лише Верховний Суд України, але тут виникли складнощі. Політик і телеведучий Дмитро Співак заявив, що саме в цьому місці "справжня істерика вже нової влади".

Генеральний прокурор Ірина Венедиктова абсолютно відкрито і публічно втручається в справу, прикриваючи все діяння Гонтаревої і Порошенко, каже політик.

Нагадаємо, що в Приватбанку зробили заяву про підроблені документи, які стосуються справи братів Суркісів. Так, державна виконавча служба отримала від Приватбанку докази, які говорять про те, що документи, за якими відбулося відкриття виробництв щодо стягнення з банку на користь братів Суркісів 250 мільйонів доларів, були підроблені.
Load...
Ctrl
Enter
Помітили помЫлку
виділіть текст та натиснітьCtrl+Enter
Коментувати (0)