AndreyFrolov
Опубликовано: 14:37, 03 август 2020Пр 432
Кримінал

Захоплення заручників в банку Києва: терорист висунув умови. Все дуже серйозно

Захоплення заручників в банку Києва: терорист висунув умови. Все дуже серйозно
Останні подробиці з місця події

Тільки що стало відомо про те, що київський терорист висунув перші умови.

Так, чоловік, який зараз знаходиться в БЦ «Леонардо» попросив виходу в прямий ефір. Відомо, що в поліції пропустили на місце журналістів телеканалу Наш, 112 і Zik.

Читайте також:Інформацію про те, що терорист жадає з'явитися на екранах телевізорів підтвердив журналіст телеканалу ZiK Андрій Лащ.

На даний момент з місця подій йде онлайн трансляція, при цьому, деякі ЗМІ вже встигли розповісти про умови звільнення заручників, які висунув терорист.

За попередньою інформацією він попросив випустити його в ефір будь-якого телеканалу, щоб озвучити свої вимоги на всю Україну. У той же час Антон Геращенко поки ніяк не прокоментував цю інформацію.

Відомо, що в поліції ведуть переговори з невідомим, який захопив відділення банку, при цьому, в мережі також опублікували відео,
як виглядає зараз центр Києва.

Кілька прилеглих вулиць перекрито, територія навколо бізнес-центру оточена.

На момент 13:40 деякі Telegram канали посилаючись на слова Антона Геращенко говорять про те, що терорист може бути громадянином Узбекистану.

При цьому, Антон Геращенко вже встиг дати коментар журналістам 112 каналу і зазначив, що в разі,
якщо терорист почне загрожувати громадянам, правоохоронці будуть застосовувати до нього силу і надійдуть «згідно із законом». Таким чином Геращенко натякнув, що з загарбником можуть вчинити так само, як з полтавським терористом.

Відомо, що терорист взяв у заручниці керівницю відділення Universal Bank, і погрожуючи їй бомбою,
яка нібито знаходиться в рюкзаку, попросив викликати поліцію. За словами очевидців чоловікові на вигляд приблизно 35 років.

У той же час відомо, що всі відвідувачі банку і його робітники залишили будівлю, а керівниця відділення залишилася на місці за власним бажанням.

За останніми даними терорист прив'язав до своєї ноги шнурок, який веде до рюкзака. Один з українських журналістів, яким вдалося потрапити всередину зазначив,що з будівлі евакуювали далеко не всіх і багато людей працюють, як ні в чому не бувало.
Load...
Ctrl
Enter
Помітили помЫлку
виділіть текст та натиснітьCtrl+Enter
Коментувати (0)